Львівську політехніку обрано місцем проведення міжнародного симпозіуму IDAACS SWS 2018

За матеріалами сайту ТНЕУ
учасники симпозіуму IDAACS SWS 2018

У вересні 2017 року в м. Бухаресті, Румунія, на базі Університету «Politehnica» відбулася Міжнародна конференція «The 9th IEEE International Conference on Intelligent Data Acquisition and Advanced Computing Systems: Technology and Applications (IDAACS 2017)».

Під час конференції відбулися два засідання International Advisory Board (IAB), де обговорювали місця проведення сателітного симпозіуму IDAACS SWS 2018 та IDAACS 2019.

На церемонії закриття голова IAB George Markowsky (США) оголосив рішення IAB: симпозіум IDAACS SWS 2018 відбудеться у м. Львові на базі Національного університету «Львівська політехніка» у вересні 2018 року, а IDAACS’2019 – у м. Меці (Франція) на базі University of Lorraine у вересні 2019 року.