Львівську політехніку хочуть залучити до проведення Міжнародного конкурсу Intel ISEF на регіональному рівні

За матеріалами освітнього порталу «Педагогічна преса»
конкурс Intel ISEF

Понад дві сотні учнівських винаходів з усієї країни цьогоріч були представлені на національному відборі Міжнародного конкурсу Intel ISEF – «Intel-Техно Україна 2017–2018». За результатами двох етапів журі визначило призерів конкурсу, а також вісім суперфіналістів, які вибороли право представляти Україну на фінальному етапі – Міжнародному конкурсі Intel ISEF у Сполучених Штатах Америки.

– Безумовно, конкурс розвиватиметься й надалі, – розповідає Тетяна Нанаєва, ініціатор «Intel-Техно Україна». – Ми прагнемо збільшити «пропускну здатність» конкурсу та створити інституції в областях, зокрема на базі провідних університетів. Наприклад, у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара або Національному університеті «Львівська політехніка». Це, на нашу думку, дасть змогу обирати найкращих із кращих для участі у Національному відборі конкурсу «Intel-Техно-Україна», а отже – й у Міжнародному конкурсі Intel ISEF. Адже талановиту молодь можна об’єднувати не лише у столиці, а й в областях.