Політехніків запрошують у Науково-технічну бібліотеку Університету на «Квартирник»

Центр комунікацій Львівської політехніки
Фрагмент заставки заходу

Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» спільно з Колегією та профкомом студентів і аспірантів нашого університету та Центром порятунку української культурної спадщини запрошують на затишну осінню подію – «Квартирник».

― Це благодійний акустичний вечір захід, у якому братимуть участь творчі політехніки, що пишуть вірші, музику, захоплюються творенням цікавих пісень. «Квартирник» об’єднує талановиту молодь і дає їй змогу показати свою творчість. Гості заходу, до речі, зазвичай їх приходить досить багато і не лише з нашого університету, зможуть насолодитися добірною музикою та поезією і зробити добру справу ― зібрати кошти на купівлю дрона для 44 артилерійської бригади, ― зазначив організатор заходу аспірант Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Сергій Мельников.

Захід відбудеться 7 листопада у приміщенні Науково-технічної бібліотеки (ІІ поверх), початок о 19:00.

Вхід – вільний або донат на Збройні сили України. Мета – зібрати на Mavic 3 для 44-ї артилерійської бригади.

Насолоджуйся творчістю і допомагай захисникам! Чекаємо кожного!