Політехніків запрошують позмагатись у кібербаскетболі на Cyberbasketball University Games

Організатори заходу
Фрагмент афіші змагань

Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України у співпраці з громадською організацією «Федерація кібербаскетболу України» організовують Всеукраїнські змагання серед студентів Cyberbasketball University Games, які відбуватимуться в режимі онлайн з 25 квітня до 20 травня 2021 року.

Змагання складатимуться з відбіркового етапу, плей-офф та фіналу і проходитимуть на платформах Sony PlayStation 4, Sony PlayStation 5 current gen та на персональних комп’ютерах на базі симулятора баскетболу NBA2k21 від розробника VisualConcept.

– Мета заходу – впровадження інноваційних підходів до поєднання рухової активності та кіберспорту, а також розвиток soft-skills у студентів із використанням спортивного симулятора, що є надзвичайно актуально для студентів технічних спеціальностей. Враховуючи, що змагання проводитимуться як в індивідуальному форматі (1×1), так і командному (3×3, 5×5), розраховуємо, що Львівська політехніка візьме активну участь у змаганнях, – зазначає доцент кафедри електронних обчислювальних машин Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології, начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович.

Для участі у заході необхідно до 17:00 18 квітня зареєструватися на онлайн-платформі заходу.

З докладним регламентом змагань можна ознайомитись на сайті Комітету з фізичного виховання та спорту МОН.