Політехніків запрошують на захід «#ДИЗАЙНБУРГЕР. Зустріч № 9: воркшоп з Анастасією Сороковою»

Кафедра дизайну та основ архітектури Львівської політехніки
Фрагмент афіші зустрічі

20 квітня 2023 року в аудиторії 310 головного навчального корпусу Львівської політехніки у рамках проєкту #ДИЗАЙНБУРГЕР відбудеться воркшоп з арттерапії щодо розвитку образного мислення за методикою Баугауз.

Це дев’ята зустріч із серії лекцій для студентів-дизайнерів, започаткованої кілька років тому асистенткою кафедри дизайну та основ архітектури Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки Маріанною Дубовою-Страшевською.

Учасники воркшопу:

• малюватимуть навпомацки через тактильні відчуття;
  • розвиватимуть навички генерування ідей, спираючись на сенсорні та образні відчуття;
  • зніматимуть ментальну напругу через взаємодію з різними об’єктами природи.

Під час воркшопу буде кілька швидких розігрівальних вправ малювання на форматі А4 та створення композиції на форматі А3. Буде естетично та атмосферно!

Початок о 10:00. Тривалість – до 2 годин.

Про лекторку

Анастасія Сорокова (@anastasiia_sorokova ) – UX-дизайнерка, арттерапевтка та КПТ-психологиня: