Студентів, аспірантів та викладачів запрошують на онлайн-засідання Euro SPEAKing Club у межах грантового проєкту CirclE

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності
Заставка до онлайн-засідання Euro SPEAKing Club

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності Львівської політехніки 24 грудня 2020 року запрошує студентів, аспірантів та викладачів Університету на онлайн-засідання Euro SPEAKing Club у межах грантового проєкту Еразмус+ (модуля Жан Моне) «Підвищення конкурентоспроможності ЄС: циркулярна економіка» (CirclE).

Тема – «Customs procedures in EU», обговорюватимуть особливості застосування різних митних режимів у Європейському Союзі під час ведення зовнішньоекономічної діяльності, а також ключові завдання, виклики та проблеми, пов’язані з гармонізацією вітчизняного митного законодавства в умовах європейської інтеграції України.

Мови спілкування – українська та англійська.

Зустріч розпочнеться о 10:20 на платформі Microsoft Teams.