Політехніків запрошують на онлайн-засідання Euro SPEAKing Club у межах грантового проекту Еразмус+ CirclE

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності
Заставка до матеріалу

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності Львівської політехніки запрошує студентів, аспірантів, викладачів Університету на онлайн-засідання Euro SPEAKing Club у межах грантового проекту Еразмус+ (модуля Жана Моне) «Підвищення конкурентоспроможності ЄС: циркулярна економіка» (CirclE).

Тема – «Європейський союз: проблеми і перспективи розвитку», де говоритимуть про історичні передумови створення ЄС, його цінності і вектори розвитку, зокрема в період пандемії COVID-19, а також про основні моменти, пов’язані з євроінтеграцією України.

Зустріч відбудеться онлайн у четвер, 30 вересня 2021 року, на платформі Microsoft Teams. Початок о 12:10.