Політехніків запрошують на онлайн-консультацію щодо подання заявок на конкурси напряму Жан Моне

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

До уваги науковців Університету!

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки нагадує, що залишилося два тижні до завершення терміну подання заявок на конкурси напряму Jean Monnet Actions and Networks Програми Європейського Союзу Еразмус+ на 2023 рік (дедлайн – 14 лютого).

Для успішної реалізації проєктної діяльності Центр запрошує науковців Університету долучитися до консультації, яка відбудеться 1 лютого в режимі онлайн на платформі Google Meet.

Консультацію проводить координаторка програм напряму Жан Моне, доцентка кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології Інституту хімії та хімічних технологій, працівниця Центру міжнародної освіти Олена Федорова. Початок о 16:00.