Політехніків запрошують на курс підвищення кваліфікації «Підготовка грантових заявок: теорія та практика»

Проєктний офіс Львівської політехніки
Фрагмент афіші заходу

Шановні політехніки,

розпочато реєстрацію на курс підвищення кваліфікації «Підготовка грантових заявок: теорія та практика».

На цьому курсі ви навчитеся:

• готувати проєктні пропозиції для пошуку фінансування своєї науково-дослідної роботи;
  • подавати проєктні пропозиції в межах програми Європейського Союзу «Горизонт Європа».

Лектор: Назарій Андрущак, канд. техн. наук, доцент кафедри систем автоматизованого проектування, керівник Проєктного офісу Національного університету «Львівська політехніка», переможець та адміністративний менеджер європейського гранту RISE програми «Горизонт 2020» (2018–2022 рр.), керівник грантів молодих вчених ДБ/СубТера (2019–2021 рр.) та ДБ/Нанокомпозит (2016–2018 рр.), переможець грантової програми CRDF Global STEP Ukraine (2015 р.), переможець гранту Президента України (2014 р.), переможець (2009–2012 рр.) та діючий експерт програми академічних обмінів імені Фулбрайта для навчання в США.

Максимальна кількість учасників – 30 осіб.

Програма курсу

Реєстрація

Після реєстрації кожен потенційний учасник курсу проходить співбесіду з лектором. Крайній термін реєстрації на курс – 24 березня 2021 року.

Умови отримання сертифікату про проходження курсу: подання проєкту в межах програми Європейського Союзу «Горизонт Європа».

Приєднані файли