Львівських політехніків запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт 2018

Організатори заходу
афіша конкурсу

Організаційний комітет пропонує студентам II–VI курсів усіх закладів вищої освіти України взяли участь у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт, що проходить за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки. Це чудова можливість проявити свої здібності в науковій роботі та розширити власні знання про розвиток країни.

Для участі у конкурсі потрібно написати статтю-дослідження на тему «Перспективи України в умовах економічної глобалізації та переходу країни на шостий технологічний устрій», що може охоплювати маркетинг, управлінську та інші сфери. До конкурсу допускають студентів будь-яких напрямів та форм навчання. Призовий фонд конкурсу становить 27 000 гривень, які будуть розподілені між трьома переможцями у фіналі конкурсу.

Подавати готову наукову працю можна до грудня 2018 року.

Докладніше – на Порталі можливостей Львівської політехніки