Студентів Львівської політехніки запрошують до участі у соціальній програмі Scholarship

Організатори конкурсу
соціальна програма Scholarship

Агентство SEOQUICK запрошує студентів денної, вечірньої та заочної форм навчання Національного університету «Львівської політехніки» взяти участь у соціальній програмі Scholarship.

Головний приз – грант (стипендія) у розмірі 35 300 гривень на сплату року навчання у виші. Цю суму розподілять між учасниками, які написали найкращі роботи.

Участь у програмі повністю безкоштовна. Організатори оплачують навчання, а також прагнуть знайти талановитих молодих спеціалістів.

Докладніше про умови конкурсу – на сайті Агентства SEOQUICK. Запитання та роботи можна надсилати через сайт або на електронну пошту scholarship@seoquick.com.ua.