Політехніків запрошують до участі у Літній школі з управління гірськими екосистемами і ресурсами

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Заставка конференції

10–19 вересня 2023 року в Боснії та Герцеговині (гора Ігман, Сараєво) відбудеться міжнародна Літня школа з управління гірськими екосистемами і ресурсами. Організаторами заходу є Грасрутс Інститут (Канада), Валаський університет в Тарговітце (Румунія), Університет Лучіана Блага в Сибіу (Румунія), Всесвітній сільськогосподарський форум (Італія), NatRisk в Університеті Торино (Італія), Національний університет «Львівська політехніка» (Україна), Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого (Україна), Карпатський національний природний парк (Україна), Фонд розвитку сільських районів (Киргизстан) та Центральний Гімалайський інститут природи та прикладних досліджень (Індія). У заході візьмуть участь 45 делегатів-учасників і тисячі доповідачів та слухачів онлайн.

На учасників заходу чекають цікаві лекції і жваві дискусії. В рамках Літньої школи учасники матимуть змогу ознайомитись із принципами управління природніми ресурсами з практичними підходами для розв’язання проблем збалансованого використання природніх ресурсів у світі. Організатори запрошують студентів, практиків, науковців, дослідників, які прагнуть дізнатись про гірські екосистеми та сталий розвиток управління природніми ресурсами.

Повна інформація про програму доступна онлайн на вебсайті MER 2023.

Приєднані файли