Політехніків відзначено Подякою Львівської міської ради за сумлінну працю та високий професіоналізм

За матеріалами сайту Львівської міської ради
Львівська міська рада

Відповідно до Розпорядження Львівської міської ради № 578 від 23.10.2018 за сумлінне виконання професійних обов’язків та активну участь у розбудові правової держави, охорону прав і захист інтересів громадян та з нагоди Дня юриста Подякою відзначено Остапенка Олексія Івановича – доктора юридичних наук, професора, декана бакалаврату Навчально-наукового інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка».

Відповідно до Розпорядження Львівської міської ради № 580 від 23.10.2018 за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у навчання і виховання молодого покоління та з нагоди Дня працівника освіти Подякою відзначено Вах Ірину Аркадіївну – вчителя трудового навчання Львівської академічної гімназії при Національному університеті «Львівська політехніка».