Політехніків просять взяти участь в опитуванні щодо молодіжного арт-простору Університету

Центр забезпечення якості освіти Львівської політехніки
Мапа молодіжного арт-простору Університету

Центр забезпечення якості освіти Національного університету «Львівська політехніка» просить взяти участь в опитуванні з метою отримання об’єктивної інформації про потреби відвідувачів території академмістечка Національного університету «Львівська політехніка» у межах вулиць Митрополита Андрея, Карпінського, Степана Бандери та площі Святого Юра.

Результати опитування буде враховано під час розробки концепції розвитку молодіжного арт-простору на території Університету, що забезпечуватиме навчальний процес та інші активності здобувачів освіти і працівників.

Анкета розроблена у співпраці архітектурного бюро Replus bureau та студентів і викладачів кафедри містобудування за підтримки Асоціації випускників Львівської політехніки.

Респонденти – студенти і працівники Університету.

Опитування анонімне.

Розпочати опитування