Львівська політехніка зберегла свої позиції у престижному світовому рейтингу QS World University Rankings 2021

За матеріалами сайту QS World University Rankings
Сайт QS World University Rankings

Оприлюднено рейтинг найкращих вищих навчальних закладів світового значення за показником їхніх досягнень у галузі освіти і науки за версією британської консалтингової компанії Quacquarelli Symonds – The QS World University Rankings 2021.

Вчергове Україну в цьому престижному світовому рейтингу представляють шість університетів, які загалом зберегли свої позиції. Серед них – і Національний університет «Львівська політехніка».

• Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна (місце 477);
  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка (місце 601–650);
  • Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» (651–700);
  • Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (701–750);
  • Сумський державний університет (701–750);
  • Національний університет «Львівська політехніка» (801–1000).

The QS World University Rankings 2021

рейтинг