Львівська політехніка запрошує учнів північно-західного регіону до участі у Safer Internet Day Challenge 2021

Організатори заходу
Банер Safer Internet Day Challenge

Програма Академій Cisco та провідні університети України за підтримки Інституту модернізації змісту освіти, запрошують школярів 8–11-х класів, студентів коледжів та учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти приєднатись до Safer Internet Day Challenge 2021 з нагоди Міжнародного дня безпечного інтернету.

До 1 березня 2021 року:

• протестуйте безпечність своєї поведінки в цифровому світі – пройдіть короткий тест;
  • перевірте знання основних термінів з кібербезпеки – покажіть кращий час у навчальній грі, ніж ваші однокласники;
  • доведіть свій рівень компетенцій – отримайте цифровий бейдж за курсом Академії Cisco «Вступ до кібербезпеки».

Участь в ініціативі безкоштовна й доступна як для груп учнів під керівництвом викладача, так і для індивідуальних учасників.

Академії Cisco реєструють учнів у класах своїх Центрів підтримки академій. Зокрема, представником оргкомітету у Львівській, Волинській, Закарпатській та Рівненській областях є Національний університет «Львівська політехніка».

Докладніше – на сайті організаторів