Львівська політехніка з партнерами вибороли право провести Міжнародну конференцію IEEE Eurocon 2021

За матеріалами сайту Львівської міської ради
IEEE Eurocon 2021

Львівське конференц-бюро у співпраці з секцією IEEE Україна, Національним університетом «Львівська політехніка» та IT STEP University вибороли право на проведення у Львові міжнародної конференції IEEE Eurocon 2021.

Eurocon – міжнародна конференція, яку організовує IEEE (Інститут інженерів з електроніки та електротехніки – міжнародна організація у галузі електротехніки, радіоелектроніки та радіоелектронної промисловості) регіону 8, що охоплює Європу, Близький Схід та Африку. Вона є платформою для обміну ідеями, теоретичними основами, методами проектування, експериментальними результатами між науково-дослідними установами та спеціалістами галузі.

Конференція відбувається що два роки з 2001-го у різних країнах і збирає учасників з усього світу. У 2021 році Eurocon вперше відбудеться в Україні.