Політехніка втратила ще одного Героя: на війні загинув випускник ІЕСК Володимир Бурак

Діана Волченська, Центр комунікацій Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Національний університет «Львівська політехніка» із сумом повідомляє про загибель випускника кафедри теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій Володимира Бурака.

Народився майбутній воїн 10 січня 1989 року у Львові. Навчався у Національному університеті «Львівська політехніка» на кафедрі теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій. У 2013 році здобув ступінь бакалавра за спеціальністю «теплоенергетика».

Після початку повномасштабної збройної агресії росії проти України приєднався до складу 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України. Перебуваючи в зоні бойових дій, Володимир Бурак у вільний час писав казки на ніч для своїх дітей.

30 вересня відважний воїн і люблячий батько загинув на передовій…

Стаття про героя – у Книзі пам’яті львівських політехніків.