Політехніка втратила героя: на війні загинув випускник Університету Андрій Курило

Роксолана Семчишин, Центр комунікацій Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Трагічно обірвалося життя справжнього патріота, відданого захисника України Андрія Курила. Його життєвий шлях був сповнений праці, захоплень і героїчних вчинків, які назавжди залишаться в нашій пам’яті.

Майбутній воїн народився 19 березня 1972 року у Львові. Після закінчення середньої загальноосвітньої школи № 22 імені Василя Стефаника і Вищого професійного училища № 20 вступив до Національного університету «Львівська політехніка», де продовжив своє навчання.

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації Андрій одразу ж вступив до лав 7-го прикордонного Карпатського загону Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України та вирушив на східний напрямок, щоб захищати рідну землю від ворога.

21 червня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу н.п. Тихе Чугуївського району на Харківщині Андрій Курило загинув.

Стаття про героя – у Книзі пам’яті львівських політехніків.