Львівська політехніка увійшла до топ-70 кращих університетів Євразії у рейтингу Times Higher Education

Прес-служба Львівської політехніки
рейтинг World University Rankings

Національний університет «Львівська політехніка» потрапив до топ-70 університетів країн Євразійського регіону у рейтингу THE University Ranking of Eurasia Nations, який підготувало британське видання Times Higher Education.

Кращим українським закладом вищої освіти у цьому рейтингу, що загалом охопив 16 країн, виявився Київський національний університет імені Тараса Шевченка, який посів 49-ту позицію.

У список кращих євразійських університетів позицію також потрапили Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Національний університет «Львівська політехніка».

Times Higher Education – британське видання, що спеціалізується на тематиці, пов’язаній із вищою освітою. Цьогорічний рейтинг було презентовано 30 серпня в рамках саміту передових наукових досліджень.