Львівська політехніка – у десятці найактивніших закладів вищої освіти МОН України у сфері промислової власності

За матеріалами сайту «ЄвроОсвіта»
прапор України над будівлею Політехніки

Державне підприємство «Український інститут інтелектуальної власності» оприлюднило показники діяльності у сфері промислової власності за 9 місяців 2019 року «Промислова власність у цифрах».

Найактивнішими за 9 місяців року були організації, підпорядковані Міністерству освіти і науки України, Міністерству охорони здоров'я України, Національній академії наук України, Національній академії медичних наук України, Національній академії аграрних наук України.

Серед підпорядкованих МОН України закладів вищої освіти з найбільшою кількістю заявок на винаходи Національного університету «Львівська політехніка» посідає десяте місце з 60 заявками на винаходи і корисні моделі.

Заклади вищої освіти, підпорядковані МОН України, з найвищою активністю

1. Національний університет харчових технологій – 234 заявок;
  2. Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» – 184;
  3. Національний університет біоресурсів і природокористування України – 173;
  4. Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» – 158;
  5. Таврійський державний агротехнологічний університет – 124;
  6. Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова – 100;
  7. Вінницький національний технічний університет – 93;
  8. Одеська національна академія харчових технологій – 79;
  9. Національний аерокосмічний університет імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» – 62;
  10. Національний університет «Львівська політехніка» – 60.
рейтинг