Політехніка – традиційно серед закладів вищої освіти з найвищою винахідницькою активністю

За матеріалами сайту «ЄвроОсвіта»
Заставка до матеріалу

Державне підприємство «Український інститут інтелектуальної власності» оприлюднило звіт «Промислова власність у цифрах. Показники діяльності у сфері промислової власності за 1 півріччя 2021 року».

У виданні подано основні результати діяльності у сфері промислової власності, а також показники винахідницької активності національних заявників за перше півріччя 2021 року

Зокрема, серед закладів вищої освіти з найвищою винахідницькою активністю (кількістю заявок на винаходи і корисні моделі) за І півріччя 2021 року Національний університет «Львівська політехніка» посідає четверте місце, а серед, вишів підпорядкованих Міністерству освіти і науки України, – третє.

Скріншот із рейтингу Скріншот із рейтингу