Львівська політехніка – співорганізатор VІ Всеукраїнського семінару «Мистецтво в реаліях сучасної освіти»

Організатори заходу
 Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка

Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка, Національний університет «Львівська політехніка» та інші організатори запрошують на VІ Всеукраїнський науково-практичний семінар «Мистецтво в реаліях сучасної освіти», який відбудеться 26 квітня 2018 року в Полтаві.

Мета заходу – проаналізувати вітчизняний та зарубіжний досвід образотворчої освіти й довести її необхідність на сучасному етапі розвитку суспільства.

Місце проведення семінару – Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка, психолого-педагогічний факультет, кафедра образотворчого мистецтва (м. Полтава, вул. Остроградського, 2, корпус ІІІ).

Напрями роботи:

• теоретико-методологічний аспект образотворчої освіти;
  • актуальні проблеми підготовки фахівців у галузі образотворчої освіти;
  • інноваційні технології викладання образотворчого мистецтва:вітчизняний та зарубіжний досвід;
  • образотворче мистецтво як засіб формування національних та загальнолюдських цінностей;
  • мистецтвознавчі аспекти образотворчої освіти.

Електронна адреса оргкомітету – polkafom@gmail.com.