Львівська політехніка – співорганізатор Міжнародної конференції «Сучасні проблеми механіки та математики»

Організатори конференції
на конференції СППММ

Інститут прикладних проблем механіки і математики імені Я.С. Підстригача НАН України, Львівський національний університет імені Івана Франка, Національний університет «Львівська політехніка» та Українське товариство з механіки руйнування матеріалів запрошують взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Сучасні проблеми механіки та математики», присвяченої 90-річчю від дня народження академіка Ярослава Степановича Підстригача та 40-річчю створеного ним Інституту прикладних проблем механіки і математики НАН України.

Конференція проходитиме в Інституті прикладних проблем механіки і математики імені Я.С. Підстригача та Львівському національному університеті імені Івана Франка 22–25 травня 2018 року.

На конференції передбачено пленарні, секційні та стендові доповіді з таких проблем:

1. Математичне моделювання у механіці деформівних твердих тіл
  2. Математичні методи механіки та термомеханіки
  3. Механіка неоднорідних твердих тіл і наномеханіка
  4. Механіка контактної взаємодії, тіл з тріщинами та тонкими включеннями
  5. Динаміка неоднорідних середовищ
  6. Оптимізація та проектування елементів конструкцій і біомеханічних систем
  7. Міцність і втома матеріалів
  8. Числові методи
  9. Теорія функцій і функціональний аналіз
  10. Диференціальні рівняння і математична фізика
  11. Алгебра, геометрія і топологія

Для участі у роботі конференції необхідно до 15 березня 2018 року надіслати на адресу Оргкомітету оформлені згідно з вимогами матеріали доповіді та заповнені реєстраційні форми на кожного учасника.