Львівська політехніка – співорганізатор VІ Всеукраїнської конференції «Культура мови в українському суспільстві»

Організатори конференції
Політехніка – співорганізатор конференції з культури мови

Міністерство освіти і науки України, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, Національний університет «Львівська політехніка» та інші організатори запрошують взяти участь у VІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Культура мови в українському суспільстві», що відбудеться 12–13 квітня 2018 року в Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара.

На конференцію запрошують студентів, аспірантів, молодих викладачів, співробітників вишів і наукових організацій України та інших зацікавлених осіб.

Заплановано роботу таких секцій:

1. Культура мови як соціолінгвістична категорія
  2. Культура мови в державних установах
  3. Культура мови в закладах освіти
  4. Культура мови і сучасний літературний процес
  5. Культура мови в засобах масової інформації

Крайній термін подання заявки на участь у конференції і тексту доповіді – 1 березня 2018 року.