Львівська політехніка – співорганізатор XVІ Міжнародної конференції студентів та молодих учених «Majesty of Marketing»

Рада молодих учених при МОН
Національний технічний університет «Дніпровська політехніка»

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Національний технічний університет «Дніпровська політехніка», Національний університет «Львівська політехніка» та інші співорганізатори запрошують до участі у XVІ Міжнародній науково-практичній конференції студентів та молодих учених «Majesty of Marketing», яка відбудеться 10 грудня 2020 року в м. Дніпрі.

Мета конференції – обговорення актуальних для України, ЄС та світу питань маркетингу професійною мовою, яку використовують спеціалісти маркетингових служб організацій в англомовних країнах з урахуванням викликів сталого розвитку. Конференція відбуватиметься в режимі онлайн на платформі Zoom.

Крайній термін подання заявок і тез доповідей – 3 грудня 2020 року.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції