Львівська політехніка – співорганізатор міжнародного шахового турніру пам’яті Михайла Василишина

Управління фізичної культури та спорту ЛОДА
шаховий турнір

20 листопада 2018 року у Львові стартував ХV Відкритий шаховий турнір «Меморіал Михайла Василишина».

У гросмейстерському турнірі гратимуть міжнародні гросмейстери Юрій Вовк (Львів), Віталій Сивук (Миколаїв), Мілан Пахер (Словаччина) та ще сім шахістів, які мріють саме на цьому змаганні у Львові виконати вимоги для здобуття найвищого шахового звання. Прикрашати чоловічий турнір буде чарівна гросмейстер зі Львова Наталя Букса. Головний суддя змагань – арбітр ФІДЕ Андрій Хрипач (Львів).

Турнір триватиме до 28 листопада.

Серед організаторів змагань – Управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Львівська обласна федерація шахів, Львівський національний університет імені Івана Франка, Національний університет «Львівська політехніка».