Львівська політехніка – співорганізатор VIII Міжнародної конференції молодих учених «Молодь: наука та інновації»

Рада молодих учених при МОН
НТУ "Дніпровська політехніка"

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Національний технічний університет «Дніпровська політехніка», Національний університет «Львівська політехніка» та інші співорганізатори запрошують до участі у Восьмій Міжнародній науково-технічній конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Молодь: наука та інновації», яка відбудеться 26–27 листопада 2020 року в місті Дніпрі.

Метою конференції є залучення обдарованої молоді до науково-практичної роботи та стимулювання і підтримка досліджень молодих учених, аспірантів і студентів.

Для забезпечення своєчасної підготовки матеріалів конференції необхідно до 26 листопада 2020 року заповнити заявку та/або тези і надіслати її до оргкомітету конференції на e-mail natali.derev@gmail.com.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції