Політехніка – співорганізатор Міжнародної інтернет-конференції «Еволюція уявлень в архітектурній і художній освіті»

Інститут архітектури та дизайну Львівської політехніки
рулони технічних рисунків

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова, Національний університет «Львівська політехніка», Університет «Люблінська Політехніка» (м. Люблін, Польща) та інші організатори запрошують взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Еволюція уявлень в архітектурній і художній освіті: погляд в майбутнє», яка відбудеться 16–17 листопада 2020 року в Харкові.

Напрями роботи конференції:

1. Основні проблеми архітектурної освіти країн Центральної та Східної Європи
  2. Сучасні світові тенденції розвиту архітектурної освіти
  3. Новітні уявлення, підходи та методи організації і розвитку сучасної архітектурної освіти в Україні та Європі
  4. Роль інформаційних та комп’ютерних технологій у сучасній архітектурній освіті

Крайній термін подання заявок і матеріалів – 6 листопада 2020 року.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції

Приєднані файли