В Університеті буде проведено другі етапи Всеукраїнської студентської олімпіади 2017/2018 навчального року

Відділ забезпечення функціонування системи управління якістю освіти
Олімпіада

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 1572 від 6 грудня 2017 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році» в Національному університеті «Львівська політехніка» у квітні-травні 2018 року буде проведено другі етапи Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальних дисциплін, напрямів підготовки та спеціальностей, а саме:

1. З навчальних дисциплін:
  2. З напрямів підготовки та спеціальностей:

Голова організаційного комітету Олімпіади – Давидчак Олег Романович, к.т.н., доцент, проректор з науково-педагогічної роботи Національного університету «Львівська політехніка». Контактні телефони: (032) 258-24-99; (032) 258-22-19.

Контактні телефони та електронні адреси відповідальних осіб за проведення ІІ етапу Олімпіади – в інформаційному повідомленні.

Приєднані файли