Львівська політехніка налагоджує співпрацю з Краківським економічним університетом

Tech StartUp School Львівської політехніки
Краківський економічний університет

Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту і стартап-школа Національного університету «Львівська політехніка» разом із Краківським економічним університетом відкривають нові можливості для викладачів та студентів.

Представники Tech StartUp School Назар Подольчак та Олексій Другов узгодили умови договору між університетами, відповідно до яких щорічно три працівники Львівської політехніки зможуть пройти безкоштовне стажування (включно з проживанням) у Малопольській школі публічного управління та на кафедрі банківської справи Краківського економічного університету.

Найкращі студенти-політехніки зможуть уже з осені впродовж семестру безкоштовно навчатись у Краківському економічному університеті.

Також керівництво Національного університету «Львівська політехніка» запрошено на урочистості з нагоди 95-ї річниці Краківського економічного університету, що відбудуться у травні 2020 року.

Назар Подольчак та Олексій Другов Краківський економічний університет