Політехніка ‒ лідер серед українських вишів у рейтингу THE World University Rankings 2022 за галуззю «Економіка та бізнес»

Лабораторія управління вищим навчальним закладом
Фронтон головного корпусу Львівської політехніки

Видання Times Higher Education оприлюднило результати предметного рейтингу світових університетів THE World University Rankings 2022 by subject: Business and Economics.

Львівська політехніка вже три роки поспіль є лідером серед українських університетів у предметній галузі «Економіка та бізнес» (зокрема, за підгалузями – «Бізнес і менеджмент», «Бухгалтерський облік та фінанси», «Економіка і економетрика») та посіла вже вдруге поспіль місце у категорії 301–400 кращих університетів світу.

У 2021 році діапазон публікованого списку збільшено від 729 до 795 університетів, до рейтингу ввійшли п’ять закладів вищої освіти України.

THE World University Rankings 2022 by subject: Business and Economics