Політехніка ― лідер серед українських вишів у рейтингу Times Higher Education в галузі «Фізичні науки»

Центр комунікацій Львівської політехніки
Фасад головного корпусу Львівської політехніки

Британське видання Times Higher Education (THE) опублікувало оновлені результати предметного рейтингу світових університетів THE World University Rankings 2022 by subject: Physical sciences. До рейтингу увійшли 9 українських університетів.

Львівська політехніка вже кілька років поспіль лідирує серед закладів вищої освіти України за галуззю Physical sciences і, зокрема, за трьома підгалузями ― Physics & astronomy, Mathematics & statistics, Geology, environmental, earth &marine sciences, посівши цьогоріч місце у категорії 601–800 серед кращих світових університетів.

Times Higher Education World University Rankings by subject є одним із авторитетних світових рейтингів університетів. Предметний рейтинг щорічно публікує журнал Times Higher Education magazine.

Всього до предметного рейтингу THE WUR входять 11 розділів, у кожному з яких представлений перелік кращих ЗВО в окремій галузі. Аналіз заснований на стандартних умовах загального рейтингу THE WUR, та методологія адаптована під конкретну спрямованість пропонованих освітніх спеціальностей. Університети отримують оцінки від 0 до 100 за рівнем викладання, якості дослідницької діяльності, цитуванням наукових праць, участю ЗВО в інноваційних процесах і глобальних дослідженнях та іншими показниками.