Львівська політехніка другий рік поспіль стає лідером рейтингу вишів за показником «Зараховано на контракт»

За матеріалами порталу Освіта.ua
фасад головного корпусу Політехніки

Інформаційна система «Вступ.Освіта.ua» втретє уклала щорічний рейтинг закладів вищої освіти за результатами вступної кампанії, що відбулась у 2019 році. Основною метою публікації рейтингу є ознайомлення широкого кола громадськості, майбутніх абітурієнтів, їхніх батьків та всіх зацікавлених осіб з відкритими даними вступної кампанії. Також сформовані рейтинги стануть у пригоді адміністраціям закладів вищої освіти, управлінцям усіх ланок та освітнім експертам.

Статистичні дані рейтингу поділені за декількома групами і містять статистичну інформацію про середній бал ЗНО вступників, кількість зарахованих осіб на бюджет та контракт, конкурс на одне бюджетне місце, кількість зарахованих осіб до приватних вишів, а також інші дані.

Зокрема, рейтинг «Вступники, зараховані на контракт» визначає лідерів серед навчальних закладів, що зарахували на навчання найбільше вступників за кошти фізичних та юридичних осіб на перший курс для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань).

Вже другий рік поспіль Національний університет «Львівська політехніка» посідає у цьому рейтингу перше місце.

Топ-5 рейтингу вишів за показником «Зараховано на контракт»

Регіон

Форма власності

Назва закладу освіти