Львівська політехніка долучилася до організації міжнародного турніру з баскетболу пам’яті Ярослава Пастернака

За матеріалами газети «Високий Замок»
Герб Львівської політехніки

У спортзалі Львівської обласної дитячо-юнацької спортивної школи завершився XІІІ міжнародний турнір з баскетболу, присвячений пам’яті колишнього заввідділу спорту газети «Високий Замок» Ярослава Пастернака (1958–2004). Змагання відбувалися в ігрових залах ОДЮСШ та спортивного комплексу Національного університету «Львівська політехніка».

Перемогу серед юнаків здобула команда Підкарпатського воєводства (Польща), другими були юні баскетболісти з ужгородської ДЮСШ, третіми – Львівської обласної ДЮСШ «Політехніка-Галичина». Серед дівчат головний приз другий рік поспіль дістався юним баскетболісткам з Рівненської ОДЮСШ, другими були представники обласної ДЮСШ «Політехніка-Галичина», третіми – команда Хмельницької ДЮСШ.

До організації та проведення змагань долучилися газета «Високий Замок», управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Національний університет «Львівська політехніка», БСК «Львівська політехніка», інші організації.