Політехніка – асоційований партнер спільної магістерської програми «Фотоніка для захисту, надійності і безпеки»

Кафедра фотоніки Львівської політехніки
афіша програми «Фотоніка для захисту, надійності і безпеки»

Національний університет «Львівська політехніка» став асоційованим академічним партнером спільної магістерської програми «Фотоніка для захисту, надійності і безпеки» (Photonics for Security, Reliability and Safety), яку координують французький науково-дослідний університет Жана Моне (University Jean Monnet, France) у співпраці з трьома вищими навчальними закладами: Університетом Париж-Ест Кретей (University Paris-Est Créteil, France), Університетом Східної Фінляндії (University of Eastern Finland, Finland) і Туринським політехнічним університетом (Politecnico di Torino, Italy).

Мета програми – розв’язувати поточні та майбутні суспільні виклики, пов’язані із захистом і безпекою людей, товарів та навколишнього середовища.

Завданням програми є підготовка наступного покоління висококваліфікованих промислових експертів із:

• мікро- та нанотехнологій;
  • лазерної обробки та функціоналізації поверхні;
  • передових технологій візуалізації та обробки зображень;
  • обчислювальної візуалізації, технологій штучного інтелекту;
  • біометрики, розпізнавання образів, поведінкового аналізу;
  • методології спектрометрії, фотонних сенсорів.

Контактною особою (координатором) від Львівської політехніки є завідувач кафедри фотоніки професор Ярослав Бобицький.

Крайній термін подання заявок на навчання – 14 лютого 2020 року.

Докладніше – в інформаційному повідомленні

Приєднані файли