Представник Університету взяв участь в обговоренні проекту Плану заходів реалізації Стратегії розвитку Львівщини

Департамент екології та природних ресурсів ЛОДА
 обговорення Стратегії розвитку Львівщини

21 серпня 2018 року в медіа-центрі «Арена Львів» відбулося обговорення проекту Плану заходів реалізації у 2019–2020 роках Стратегії розвитку Львівської області до 2020 року. Вона має на меті збалансований регіональний розвиток Львівщини, підвищення якості життя і добробуту населення.

Для підготовки проектних ідей до проекту Плану заходів з реалізації Стратегії у 2019–2020 роках робоча група «Екологія» опрацювала 32 проектні заявки, у результаті обговорень відібрано 11 найважливіших, які увійдуть до каталогу проектів і будуть реалізовані у наступні 2 роки.

У експертній дискусії від робочої групи «Екологія» взяв участь Мирослав Мальований – доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри екології та збалансованого природокористування Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Національного університету «Львівська політехніка».