Політехнік увійшов до складу фахової комісії ЄДКІ за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування»

Кафедра публічного управління та публічної служби Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-засідання

Наказом Міністерства освіти і науки України від 22 травня 2023 року № 616 утворено фахову комісію єдиного державного кваліфікаційного іспиту за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування», до складу якої ввійшов кандидат наук з державного управління, доцент Тарас Кіцак – заступник директора з науково-педагогічної роботи Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку Національного університету «Львівська політехніка».

23 травня 2023 року відбулося засідання фахової комісії, на якому проведено оцінювання тесту ЄДКІ за цією спеціальністю та встановлено значення порогового бала ЄДКІ.

Члени фахової комісії після обговорення ухвалили рішення встановити пороговий бал у розмірі 50 правильних відповідей зі 150 тестових завдань, що становить 33,33 бала зі 100. У тестуванні, яке відбулося 18 травня 2023 року, брали участь 429 осіб, із них 8 не подолали поріг «склав/не склав», що становить 1,8%.

Скріншот з онлайн-засідання Скріншот з онлайн-засідання Скріншот з онлайн-засідання