Пишаємося своїми випускниками: політехнік став срібним призером Міжнародного конкурсу магістерських робіт

Анастасія Мозгова, тижневик «Аудиторія»
диплом

Випускник Інституту інженерної механіки та транспорту кафедри зварювального виробництва, діагностики та відновлення металоконструкцій Нестор Мозола став срібним призером на конкурсі магістерських робіт.

Кафедра ЗВДВ пишається своїм колишнім студентом, тож у жовтні 2017 року подала його магістерський дипломний проект на участь у V Міжнародному конкурсі магістерських дипломних проектів і дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів за спеціальністю «Прикладна механіка» (напрям «Зварювання»), який провадила Донбаська державна машинобудівна академія. Юний науковець працював над темою «Підвищення зносостійкості наплавлених шарів базової системи Fe-Cr-D». За результатами конкурсу вже у новому 2018 році Нестора Мозолу нагородили дипломом другого ступеня.

диплом