«Політехнік Сamp» в Інституті енергетики та систем керування

Інтелектуальний навчально-науковий центр професійно-кар’єрної орієнтації
Фото з Літньої школи

У вівторок, 22 червня 2021 року, разом із викладачами Інституту енергетики і систем керування учасники літньої школи «Політехнік Camp» знайомилися з електромехатронікою та робототехнікою в лабораторіях фірм Siemens і Schneider electric.

У рамках програми було проведено майстер-клас із програмування контролерів у навчальній лабораторії Siemens.

Також учасники ознайомилися з інформаційними (smart) технологіями для керування електродвигунами та механізмами, які широко застосовують у повсякденні.

На практичних заняттях можна було дізнатися багато нового про цікаву мехатроніку та отримати навички програмування мехатронних модулів.

Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи