Найкращі знавці метрології: студент Львівської політехніки переміг на другому етапі Всеукраїнської олімпіади

Ірина Мартин, тижневик «Аудиторія»
нагородження

На другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Метрологія, стандартизація, сертифікація» переміг студент Львівської політехніки Василь Піцюра.

Цього разу змагався 61 студент із 14 вишів України – це представники університетів Львова, Одеси, Луцька, Херсона, Івано-Франківська… Під час привітання фіналістів проректор Львівської політехніки Олег Давидчак наголосив, що всі вони – найкращі у своїх навчальних закладах. Кожен олімпієць отримав відзнаку за виконання завдань із тієї дисципліни, у якій він виявив найкращі знання, – із метрології, метрологічного забезпечення, стандартизації, сертифікації, а також із розв’язування метрологічних задач.

Диплом другого ступеня отримали: Олександра Котовська (Одеський політехнічний університет), Людмила Кусть (Одеська академія технічного регулювання та якості), диплом третього ступеня – Євген Колод (Національна металургійна академія), Дарія Попова (Національний гірничий університет), Тетяна Павлів (Івано-Франківський технічний університет нафти і газу), Лілія Уловик (Аерокосмічний університет ім. Жуковського).

Фіналістів змагань привітали: директор ДП НДІ «Система» Василь Паракуда, доцент кафедри МСС Наталія Гоц, а також студенти Галина Білозір та Іван Волощук, які за програмою «Еразмус+» навчаються у Франції.

нагородження нагородження нагородження нагородження нагородження