Політехнік із 27-ї Української антарктичної експедиції розповів про складний шлях на льодовий континент

Скріншот з відеозапису

28 лютого 2022 року команда 27-ї Української антарктичної експедиції мала вирушати в Антарктиду з Києва, проте відправлення експедиції опинилося під загрозою в умовах повномасштабного вторгнення рф на територію України.

Як 27-му УАЕ вдалося доправити судном на станцію? Наскільки складним був шлях? Як зимівники та зимівниці долали протоку Дрейка на українському науково-дослідному криголамі «Ноосфера»?

Відповіді на ці та інші запитання – у відео системного адміністратора 27-ї експедиції, нещодавнього магістра кафедри систем автоматизованого проєктування Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки Володимира Хомка.

Нагадаємо, у своєму іншому відеофільмі Володимир розповів про життя полярників на станції «Академік Вернадський».