Викладач Львівської політехніки – бронзовий призер етапу Кубка світу з фехтування на візках в Егері (Угорщина)

Національний комітет спорту інвалідів України
Андрій Демчук

У місті Егері (Угорщина) відбулися змагання чергового етапу Кубка світу з фехтування на візках, у якому взяли участь спортсмени з 29 країн світу. У доробку української національної паралімпійської збірної – 1 золота, 2 срібні та 2 бронзові нагороди, чотири з яких здобули представниці жіночої шаблі та рапіри.

Єдиним призером серед чоловіків у збірній став Андрій Демчук, який виборов бронзу у фехтуванні на рапірі (категорія А).

Андрій Демчук – асистент кафедри інформаційних систем та мереж Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки, Заслужений майстер спорту України, чемпіон ХV літньої Паралімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро.