Політехнічна родина втратила на війні Героя: у бою за Україну загинув азовець Роман Луцик

Діана Волченська, Центр комунікацій Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Політехніка провела в останню путь ще одного захисника України: під час виконання бойового завдання загинув випускник Техніко-економічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» Роман Луцик.

Майбутній воїн народився 6 вересня 1997 року в місті Березне Рівненської області. Навчався у ліцеї № 21 міста Львова, згодом вступив до Техніко-економічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка», де вивчав спеціальність «будівництво та інженерія».

Від початку повномасштабної збройної агресії російської федерації Роман Луцик провадив волонтерську діяльність для потреб Збройних сил України, а у травні 2022 року долучився до лав українського війська. За більш ніж два роки війни пройшов шлях від розвідника-навідника до бойового медика.

Загинув Герой 12 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Нью-Йорк на Донеччині.

Стаття про героя – у Книзі пам’яті львівських політехніків.