У Франківську покажуть фільм з тифлокоментарем для незрячих, створеним за допомогою розробки політехніка

За матеріалами сайту «Версії»
Герб Львівської політехніки

5 лютого 2017 року в Івано-Франківську відбудеться прем’єра документального фільму «Я бачу» режисерки Ольги Фразе-Фразенко. Стрічка розкриває історії та відчуття незрячих людей, які відважились на 33-денну подорож Україною на велосипедах-тандемах.

Український глядач перегляне фільм, доповнений тифлокоментарем – додатковою аудіодоріжкою, яка описує те, що відбувається на екрані, для людей з порушенням зору. Програмний комплекс, який допомагає у створенні тифлокоментарів для фільмів, розробив кандидат технічних наук, асистент кафедри інформаційних систем та мереж Національного університету «Львівська політехніка», паралімпійський чемпіон з фехтування Андрій Демчук.