Поетеса з Львівської політехніки запрошує на зустріч у WIKI-бібліотеці на Сихові

За матеріалами сайту «Сихів Медіа»
Наталя Ярема

У п’ятницю, 15 липня 2022 року, відбудеться зустріч з талановитою сихівчанкою Наталею Яремою, на якій письменниця презентує свою нову книгу «Дочекатися Божих птахів».

Наталя пише душею: її роботи наповнені емоціями, які відчуває кожна людина. Вона зачаровує читача своїми неймовірно цікавими життєвими історіями жінок, сімей, українського народу.

Наталя Ярема – викладач кафедри картографії та геопросторового моделювання Інституту геодезії Національного університету «Львівська політехніка», кандидат технічних наук. Її твори опубліковані в журналах «Дніпро», «Чорнильна хвиля», альманахах «Ліра», «Вінтаж»,«Берегиня», «Галактика любові», газетах «Кримська світлиця», «Гарний настрій», «Дебют». Сихівчанка є співавторкою електронної збірки поезій «Новорічне теплослів’я» і авторкою поетичних відеоальбомів: «І знову весна», «Спогади дитинства», «Осіння ностальгія», «Цілителю». Переможець конкурсу віршів для наймолодшого віку «Вся Україна читає дітям».

Охочих чекатимуть у літературній вітальні WIKI-бібліотеки, що на проспекті Червоної Калини, 58. Початок о 17:00.

Телефони для реєстрації на подію – на сайті «Сихів Медіа».