Подільські абітурієнти цікавляться навчанням у Хмельницькому політехнічному коледжі Університету

Хмельницький політехнічний фаховий коледж Львівської політехніки
Фото із заходу

4 червня у Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі Національного університету «Львівська політехніка» знову було велелюдно. Резонанс від Дня відкритих дверей, що відбувся 21 травня, сприяв численним зверненням абітурієнтів, які також виявили бажання безпосередньо познайомитись із навчальним закладом. Тож всього через два тижні хмельницькі політехніки провели додатковий День відкритих дверей.

Відвідувачі змогли детально ознайомитись із конкурентними перевагами та матеріально-технічною базою закладу, що входить у структуру найпотужнішого національного технічного університету Західної України – Львівської політехніки.

Велика увага співробітників навчального закладу була приділена кожній із семи спеціальностей:

• 274 «Автомобільний транспорт»;
  • 131 «Прикладна механіка»;
  • 133 «Галузеве машинобудування»;
  • 123 «Комп’ютерна інженерія»;
  • 073 «Менеджмент»;
  • 051 «Економіка»;
  • 121 «Інженерія програмного забезпечення».

Авторитет і популярність навчального закладу на освітній ниві, високий рівень знань і професійних компетенцій, які отримують вихованці Хмельницького політехнічного фахового коледжу Львівської політехніки, висока затребуваність випускників на ринку праці спонукають абітурієнтів вступати на навчання саме до сюди, адже «кращі навчаються у кращих»!

Фоторепортаж із заходу – на сторінці Хмельницького політехнічного фахового коледжу у соцмережі Фейсбук.