Подання заявок на участь у щорічному конкурсі «Молодий вчений року» триває

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України
Заставка до матеріалу

До уваги молодих науковців Львівської політехніки!

28 червня 2022 року відбулась чергова зустріч організаційного комітету конкурсу «Молодий вчений року», на якій було розглянуто основні питання щодо опрацювання заявок.

Відповідно до рішення засідання організаційний комітет звертаємось до учасників та майбутніх конкурсантів із проханням зазначавати у заявках лише достовірну й актуальну інформацію з активними посиланнями.

Рада молодих вчених висловлює щиру подяку молодим науковцям, які мають бажання заявити про себе на всю Україну.

Подання заявок триватиме до 1 вересня. Поділіться своїми досягненнями, отримайте національне визнання й забезпечте свій професійний ріст!

Докладнішу інформацію можна отримати на сайті конкурсу.

Молодих учених, які сповнені ентузіазму та бажання працювати, але цьогоріч не беруть участь у конкурсі, запрошують доєднатися до організаційного комітету. За деталями звертатись на e-mail an.hakman@chnu.edu.ua.