Почесні консули Литви та Хорватії провели семінарське заняття для студентів кафедри ПМВ

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Фото із заняття

Почесний консул Литви у місті Тернопіль Ярослав Візняк та Почесний консул Хорватії у Західному регіоні Віталій Запухляк спільно провели семінарське заняття з дисципліни «Дипломатична та консульська служба» для студентів другого курсу освітньої програми «Міжнародні відносини» Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки.

Говорили про важливу роль дипломатії в сучасних умовах, нові виклики та завдання в умовах повномасштабної війни, а також про особистісну відповідальність кожного дипломата.

Студенти мали можливість поспілкуватись, задати запитання, дізнатись про таємниці «дипломатичної кухні» та необхідні навики для роботи сучасного дипломата. Студентам було цікаво, повчально, вони залишилися з позитивними емоціями й охоче налаштовані на майбутню професію.

Щиро дякуємо поважним гостям за настанови, поради та рекомендації для студентів-міжнародників, адже студенти отримали унікальну можливість черпати знання з перших уст, навчатися і ставати справжніми фахівцями!

Фото із заняття Фото із заняття Фото із заняття