Почалася реєстрація на вступні випробування для вступників на бакалаврат

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Заставка до матеріалу

3 липня розпочалася реєстрація на вступні випробування (співбесіди, творчі конкурси) для вступників на бакалаврат. Вона триватиме:

  • до 10 липня – для вступу на бюджет чи контракт;
  • до 25 липня – лише на контракт.

Реєстрація відбувається через електронний кабінет вступника в модулі «Реєстрація на вступне випробування (співбесіда, творчий конкурс, фахове випробування)».

Заяви на вступні випробування дають можливість взяти участь у співбесідах (виключно з пільгами) та творчих конкурсах, а після їхнього успішного проходження – подати заяви на вступ до закладів вищої освіти (з 19 липня). Для цього треба буде обрати інший модуль – «Подача заяв на вступ».

  • Зверніть увагу: заяви на вступні випробування не є заявами на вступ. Це різні типи заяв. Тож якщо ви вступаєте за співбесідою або творчим конкурсом, вам треба подати обидва ці типи заяв в електронному кабінеті.

  • Важливо: щоб знайти код конкурсної пропозиції, скористайтеся пошуком конкурсних пропозицій. За заданими параметрами система відобразить вам всі наявні конкурсні пропозиції, в кожній з яких є код КП (третій рядок).

Докладний алгоритм реєстрації заяв на вступні випробування можна переглянути у відповідних інструкціях:

Нагадуємо, що:

  • спеціальності з творчим конкурсом можна переглянути в Додатку 1 до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році;
  • у цьому ж документі визначено, які категорії вступників мають право на вступ за співбесідами замість НМТ/ЗНО (Розділ VIII. Спеціальні умови участі у вступній кампанії). Для зручності використовуйте файл «Категорії спеціальних умов вступу та документи для їхнього підтвердження» в блоці «Інформаційні матеріали» розділу «Вища освіта» на сайті «Вступна кампанія 2024». Коди категорій для вступу за співбесідою: 100, 101, 102, 103, 105, 107, 108.

Інфографіка Інфографіка Інфографіка Інфографіка